KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 7314500
nr 731 4500
Gravyr
Ryssland, Handkolorerad, Antik, 'Rvssiae Mosco viae et Tarta Riae Descript Tio', motivets mått: 35 x 44
Kondition: slitage, skador
Utrop:
3.000 kr
Såld:
5.800 kr
måndag 12 december 2011
3.300 kr
4.200 kr
5.300 kr
5.500 kr
5.700 kr
Gravyr
Kondition: slitage, skador
nr 731 4500
Gravyr
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 3.000 kr |
Såld: | 5.800 kr |
måndag 12 december 2011 |